Профспілка – це

Добро і надія,

Що в небі любовю

над нами зоріє.

Профспілка – це захист,

підтримка   і сила. 

Чий такий веселий дім?

Не змовкає сміх у нім.

А малечі, мов квіток

Це наш любий дитсадок

Щастя острівець чудовий,

Рідний дім для діточок,

Вічно юний, вічно новий

«Сонечко» – наш дитсадок.

У грудні 1974 року на базі Бердичівського комбікормового заводу відкрився новий дошкільний навчальний заклад № 25 «Сонечко».

У колектив  дошкільного закладу № 25 прийшли люди, для яких робота з дітьми була не лише покликанням, а й сенсом життя.   Дитячий садочок очолила справжній фахівець своєї справи  – Мулик  Галина  Марківна.

У садочку згуртувався  прекрасний, дружній колектив.

Цього ж 1974 року була створена профспілкова організація, яку до 1985 року очолювала   вихователь  Климчук Валентина Василівна. 

У 1978 році  колектив дошкільного навчального закладу  очолила   завідуюча – Романь Світлана Миколаївна. З її  умілого керівництва в садочку розширювалася матеріально-технічна база для навчально-виховного процесу з дітьми, приділялася увага забезпеченню здорового способу життя не тільки вихованцям, а й членам профспілки  дошкільного закладу. Профспілкову організацію в той час очолювала Бондарчук Міла Михайлівна – яка була незмінним профспілковим лідером була 18 років,  – до вересня 1996 року За цей час профспілка приділяла  велику увагу членам профспілки: надавалася матеріальна допомога, путівки на санаторне лікування працівників . Разом із колективом комбікормового заводу з яким була тісна співпраця,  організовувалися цікаві екскурсії, проводилися тематичні вечори, свята, вечори вшанування  ветеранів.

Вересень 1996 року розпочав новий відлік часу  в  літописі дошкільного закладу.  З 1 вересня 1996 року дитячий садок  «Сонечко» і загальноосвітню школу № 14 реорганізовують  у навчально-виховний комплекс № 14 на чолі з директором Ясеновим В.В.

       Очолювати дошкільну ланку НВК № 14 довірили майстру свого діла Овсянніковій (Наумчук) Т.В. В цей період  спостерігалася активна    шефська співпраця  з підприємствами  міста Бердичева. Які на благодійній основі забезпечували  поточний ремонт  приміщень закладу, оздоблювали  ігрові майданчики новими ігровими спорудами. 

З вересня 1999 року по вересень 2001 року дошкільним закладом керувала    Мельник Т.І.

Лідером профспілки  протягом з 1996-2004 рік  була  Павленко Світлана Миколаївна. Працівники закладу брали активну участь у профспілковому житті , у трудових десантах, спільних виїздах до музеїв, цікавих екскурсіях, різноманітних виставках.

У лютому 2003 році на посаду завідуючої було призначено досвідченого педагога Мазур Аллу Миколаївну. Профспілкову організацію очолила вихователь  Волківська Оксана Вікторівна.

Методичну роботу в закладі організовую молодий, творчий, ініціативний вихователь-методист Соловйова – Сорочан Г.М.

Девізом закладу стало гасло: «НАША РОБОТА  –  НАШЕ ЖИТТЯ»

У дошкільному навчальному закладі  43 працюючих працівника, й усі є членами профспілкової  організації – (100%).

У тісній співпраці працює команда заступників:  Погосьян С.А. – голова соціального страхування,  Славінська І.В. – голова ревізійної комісії, Мельник Н.В. – організатор культурно-масової роботи, Гуменюк Л.С.- голова редколегії.

Колектив успішно працює за принципом соціального партнерства. Усі питання вирішуються спільно на засіданнях профспілкового комітету й адміністрації.

На базі закладу проходять навчальні семінари, з участю голови обласної організації Профспілки Когута В.І.,з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Члени профспілки  активні у проведенні різних заходів  дошкільного закладу та  міста.

Активно допомагають волонтерам  в організації  допомоги  для воїнів АТО, беруть участь у конкурсах художньої самодіяльності,

де  проявляють свої таланти та здібності, є учасниками  акцій « Незабудка», «Трудовий десант». Члени профспілки взяли активну участь у виставці, присвяченій до 80 – річчя  Бердичівської профспілкової організації.

Неодноразово  Профспілка закладу  нагороджувалась грамотами та відзнаками:

      • «За особистий внесок розвитку соціального партнерства» в 2012 році;
      • «За перемогу в обласному огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію Профспілки працівників освіти і науки України» в 2013 році,
      • «За активну участь у роботі профспілкової організації по захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників» у 2016 році.

Профспілка закладу – надійна опора та реальна сила, яка  захищає людину праці, вирішує всі проблеми колективу та членів профспілки, працюючи в тісному тандемі з профспілкою управління освіти під керівництвом Цвєткової А.М., начальником управління освіти та науки Басюк С.В, заступником міського голови з питань освіти та культури Адаменко В.В., працівники мають змогу на відпочинок, на оздоровлення дітей ¸ вчасно отримують заробітну плату, матеріальне та моральне заохочення,розширюють свій кругозір, відвідують різні виставки, музеї, екскурсії, є активними учасниками цікавих заходів в місті.

У єдності сила профспілкового активу дошкільного закладу і профспілкової організації управління освіти.

Климчук Г.М.

(1974 – 1985)

 Бондарчук М.М. 

(1985 – 1996

Павленко С.М.

 (1996 – 2004)

Волківська О.В.   

з 2004 року очолює профспілку ДНЗ № 25